background

Corporate

Enerji sektörünün bilinen ve güvenilir tedarikçilerinden biri olma amacıyla 2010 yılında temeli atılan HDA Grup Enerji, elektrik- elektronik bileşenlerin yanı sıra şarj edilebilen ve şarj edilemeyen pil ve bataryaların güçlü tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

Katma değerli ürünler geliştirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek amacıyla 2020 yılında HDA Power Enerji depolama Sistemleri San Tic. A.Ş.’yi batarya üretimi yapma kabiliyetine sahip bir firma olarak kurulmuştur.

Teknolojiye ve Takımına önem veren, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve onlara hızlı çözümler sunan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, genç ve dinamik ekip olma mottosuyla çalışmalarımızı sürdürmekte ve büyümeye devam etmekteyiz.

Duygu AKDEMİRBEY9’du, Şubat’tı, Pazartesiydi, 2009’du ve her şey değişmişti. Artık biliyordum, hiçbir şey benim için 8 Şubatta’ki gibi ve önceki günler gibi olmayacaktı. Artık güvenli ve konfor alanım yoktu. İşsizdim… Sanki evren boşluk ve benden ibaretti. O gün bir karar vermiştim, bugüne kadar gittiğim yollardan gitmeyecektim, yolumu değiştirecektim… Ama nereye gidecektim, nasıl gidecektim, ne ile gidecektim… Bu deli sorular hiltinin betonu deldiği gibi beynimin içinde derin oyuklar oluşturuyordu. Oyuklar oluşmaya dursun, aynı zamanda önüme gelen her fırsatı değerlendirmeye, neredeyse sinekten yağ çıkarmaya çalışıyordum. Elektirik bandı, duvar kağıdı, çanta, kim ne ithal edelim dese, ithal ediyor ve satmaya çalışıyordum… Tabi ki elin taşı, elin kuşu ile…

2009’un ortaları gibiydi, çaresizdim, nefes alamıyordum… Nefes alamadığım o günlerde yollarımız Eve Battery ile kesişti… İşte o gün HDA‘nın bugünlere uzanan yolculuğu başlandı… O günlerde ki amacım sadece varolmaktı, yaşamaktı, nefes almaktı ama bugün ki amacım ülkeme katma değer sağlamak, toplumu iyileştirmek, gençlere yol açmak ve girişimci olarak refah sağlamak…

Hakkımızda kısmı genelde firmaların güncel yaptıklarına yada gelecekte yapacaklarında dairdir ve dili Biz‘dir. HDA’nın hikayesi benden bize doğru bir gidiş olduğu için kurumsal bir dil ile yazmamayı tercih ettim. Aslında HDA benim hikayemdi, ama şimdilerde yaklaşık 20 kişilik bir Biz’in hikayesi… Artık buradan sonra ‘Biz’ başlıyor.

Bu nedenledir geleneksel bir hakkımızda yazısı burada yer almamaktadır.

Ekibimiz her geçen gün büyüyor, ekip olarak bizim de vizyonumuz evriliyor, gelişiyor. Müşterilerimize spesifik tek bir ürün tedarik etmenin dışında, her bir müşterimizin ihtiyacına özel çözümler sunan bir şirket olma yolunda ilerliyor, kendimize teknolojisi ile kendini yenileyen, odağı karlılıktan çok müşteri memnuniyeti olan partnerlar seçmeye çalışıyoruz. Karmaşıklıktan uzak yalınlığı benimsiyor, öğrenmeye kapılarımızı açıyor, yeniliğe doğru yürümeye devam ediyoruz.

Bilginin güç olduğu, ekonomik ve psikolojik savaşların hücrelerimize kadar işlediği bu yüzyılda, bilgi silahımız, samimiyet andımız, okumak, çalışmak, öğrenmek, yenilenmek ışığımız, sevgi kılavuzumuz olsun…

”Gelecek Eleştirenlerin Değil, Hayal Edenlerindir..”

"Her zaman kendiniz olma cesaretine sahip olun ve en önemlisi sevdiğiniz şeyi yapın"

Sevgiyle kalın,

H. Duygu AKDEMİRBEY

H. Duygu AKDEMİRBEY

 • 2023

  Günümüz

  Tasarım Merkezi başvuruları yapıldı. Süreç devam ediyor.

 • 2022

  ARGE

  KOSGEB kapsamında ARGE, ÜRGE ve İnovasyon desteğini aldı.

 • 2021

  Gelişim Süreci

  5. Bölge Yatırım Teşvik Belgesini aldı

 • 2020

  Kuruluş

  HDA Grup Enerjinin iştiraki olarak kuruldu.

The future belongs to those who dream, not to those who criticize.

Always have the courage to be yourself and most importantly do what you love

Stay Blessed

H. Duygu AKDEMİRBEY

H. Duygu AKDEMİRBEY

Technical support

We offer professional solutions for light electric vehicles and energy storage systems.

Type the word you want to search and press Enter.