background

Privacy Policy

Gizlilik Politikamız

Hoş geldiniz! HDA Power olarak, müşteri gizliliğini ve kişisel bilgilerinizi koruma konusundaki taahhüdümüzü ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik politikası, web sitemizden nasıl veri topladığımızı, kullandığımızı, paylaştığımızı ve koruduğumuzu açıklamaktadır. Lütfen bu politikayı dikkatlice okuyun.

Kişisel Bilgi Toplama ve Kullanımı

HDA Power web sitesini ziyaret ettiğinizde, belirli kişisel bilgilerinizi toplayabiliriz. Bu bilgiler, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız gibi kimliğinizi tanımlayan bilgiler olabilir. Bu bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

  • Size daha iyi hizmet sunmak için iletişim kurmak.
  • Taleplerinizi işlemek veya sorularınıza cevap vermek.
  • Yeni ürünler, hizmetler veya promosyonlar hakkında bilgi sağlamak.
  • İçerik veya teklifler sunmak.
  • İstatistiksel analizler ve pazar araştırmaları yapmak.

Kişisel Bilgi Güvenliği

HDA Power olarak, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürler kullanıyoruz. Ancak, internet üzerinden iletilen bilgilerin tam güvenliğini garanti edemeyiz. Veri iletiminin güvenliğini sağlamak için endüstri standardı güvenlik önlemleri kullanmaktayız.

Üçüncü Taraf Paylaşımları

Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz veya satmıyoruz. Ancak, yasal gereklilikler veya şirketimizin hukuki haklarını korumak amacıyla gerekli olduğunda bilgilerinizi paylaşma hakkımızı saklı tutarız.

Çerezler ve İzleme Teknolojileri

Web sitemizde çerezler ve izleme teknolojileri kullanabiliriz. Bu teknolojiler, site kullanımını analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, kullanıcı tercihlerini hatırlamak gibi amaçlarla kullanılır.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Bu gizlilik politikası, zaman zaman güncellenebilir. Politikadaki değişiklikleri buradan yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz.

The future belongs to those who dream, not to those who criticize.

Always have the courage to be yourself and most importantly do what you love

Stay Blessed

H. Duygu AKDEMİRBEY

H. Duygu AKDEMİRBEY

Technical support

We offer professional solutions for light electric vehicles and energy storage systems.

Type the word you want to search and press Enter.